Försäljning & administration

Hör gärna av dig till oss om det är något ni undrar över eller behöver hjälp med. På administrationen kan vi bland annat erbjuda dig flera olika lösningar på finansiering. Hör då av dig till våra säljare så hjälper de dig med en plan för finansieringen.


Eva Dahlberg

VD/Ekonomi
0707-63 23 85
eva@jerneviken.se

Lillemor Lahger

Koordinator
0739-20 03 94
lillemor@jerneviken.se

Lars Paulsson

Ekonomiansvarig
0768-81 77 37
lars.paulsson@jerneviken.se

Josefine Dahlberg

Marknadskoordinator
0760-03 60 64
josefine@jerneviken.se

Peter Niklasson

Affärsansvarig Göteborg
0722-51 78 72
peter@jerneviken.se

Torsten Lindvall

Affärsansvarig södra Sverige
0707-20 06 67
torsten@jerneviken.se

Andreé Bergström

Affärsansvarig Mellansverige
0707-20 06 60
andree@jerneviken.se