Försäljning & administration

Hör gärna av dig till oss om det är något ni undrar över eller behöver hjälp med. På administrationen kan vi bland annat erbjuda dig flera olika lösningar på finansiering. Hör då av dig till våra säljare så hjälper de dig med en plan för finansieringen.


Josefine Dahlberg

VD
0760-03 60 64
josefine@jerneviken.se

David Persson

Service/Sälj
0707-20 06 77
david@jerneviken.se

Marcus Dahlberg

Service/Sälj
0704-15 64 26
marcus@jerneviken.se

Lars Paulsson

Ekonomiansvarig
0768-81 77 37
lars.paulsson@jerneviken.se

Kenny Hoang

Service/Sälj
0707-50 03 30
kenny@jerneviken.se

Jure Sepac

Säljare Göteborg
0722-51 78 72
jore@jerneviken.se

Torsten Lindvall

Säljare södra Sverige
0707-20 06 67
torsten@jerneviken.se

Tord Nilsson

Service/Reperation Malmö
0766-775 706
tord@jerneviken.se