Försäljning & administration

Hör gärna av dig till oss om det är något ni undrar över eller behöver hjälp med. På administrationen kan vi bland annat erbjuda dig flera olika lösningar på finansiering. Hör då av dig till våra säljare så hjälper de dig med en plan för finansieringen.


Eva Dahlberg

VD/Ekonomi
031-712 41 25
eva@jerneviken.se

Lillemor Lahger

Koordinator
031-712 41 26
lillemor@jerneviken.se

Lars Paulsson

Ekonomiansvarig
0768- 81 77 37
lars.paulsson@jerneviken.se

Josefine Dahlberg

Marknadskoordinator
031-797 33 64
josefine@jerneviken.se

Peter Niklasson

Affärsansvarig Göteborg
031-712 41 28
peter@jerneviken.se

Torsten Lindvall

Affärsansvarig södra Sverige
031-712 41 22
torsten@jerneviken.se

Andreé Bergström

Affärsansvarig Mellansverige
0707-200 660
andree@jerneviken.se